Artık ıslak hacim mahallerinizi bölmek için zaman harcamayın siz dört duvar bırakın gerisini cubicle sistemler ile biz bölelim.

Wc Cubicle sistemler mahallerinizde size 12 mm kalınlığı ile  yer tasarrufu sağlamakla beraber tuğla örme, sıva ve seramik işçiliklerinden de tasarruf imkânı verir.
Wc Cubicle sistemler, dilediğiniz panel renkleri ile uygulanabilir olmasının yanı sıra kombinasyon yapabilme özgürlüğü de sağlayarak ıslak hacim alanlarınızda farklılık yaratabilmenize imkân sağlar. Aynı zamanda kullanılan farklı yapı ve özellikte aksesuarlar ile görsel açınıza renk katar.

Sander bünyesinde üretilmekte olan üretimlerin son safhasına kadar özenle takip edilen, birbirinden farklı detay ve bağlantı elemanlarını yapınıza özel birçok modelimizin arasından siz seçin biz uygulayalım. 

Tüm ürünlerimizin Projenize daha kolay entegre etmeniz için Autucad dosyası, e-katoloğu ve Teknik şartnamesini aşağıdaki linkten indirerek kolayca oluşturabilirsiniz. / Autocad dosyası ön izleme olarak gözükmektedir  info@sander.com.tr adresinden talep edebilirsiniz 



                                  Bu ürünün yüklemeleri henüz tamamlanmamıştır